Skontaktuj się z nami!
 • Pełen regulamin w zakładce "Pliki do pobrania".
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wózki jezdniowe (obsługa)

Kursy dla kierowców wózków jezdniowych Opole – spalinowych, akumulatorowych, gazowych na uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.

Zajęcia rozpoczynają się 22.07.2024 r. o godz 8:00 w Opolu, ul. Reymonta 16, II piętro (siedziba TON „Inter-Wiedza”)

Wykłady oraz zajęcia praktyczne będą realizowane systemem stacjonarnym oraz według harmonogramu uzgodnionego z grupą kursantów.

Informacje organizacyjne:

Prosimy, aby kursanci zgłaszający się w dniu rozpoczęcia zajęć posiadali:
– dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z nr PESEL.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość rezerwacji zakwaterowania

wózki

Kurs na wózki Opole – kwalifikacje potwierdzone certyfikatem

Wykwalifikowany operator wózka widłowego nie powinien mieć większych problemów ze znalezieniem atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy. Zapotrzebowanie na tego rodzaju pracowników, posiadających stosowne uprawnienia i certyfikaty rośnie z roku na rok, wraz z dynamicznym rozwojem sektora produkcyjnego w Polsce. Organizowany przez nas kurs na wózki jezdniowe w Opolu pozwoli:

 • zdobyć niezbędne kwalifikacje,
 • rozszerzyć teoretyczną i praktyczną wiedzę,
 • zapoznać się z budową oraz obsługą wózków jezdnych,
 • wykonywać pracę w sposób bezpieczny i efektywny.
czytaj więcej

Kurs na UDT Opole – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bogata oferta szkoleń i kursów organizowanych przez Inter-Wiedza, pozwala zdobywać niezbędne uprawnienia i kwalifikacje pod okiem doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje lub podnieść swoje kompetencje w zakresie obsługi maszyn. Kurs na wózki w Opolu, podobnie jak szkolenia z obsługi koparkoładowarek, spycharek, walców oraz innych pojazdów i maszyn, otwiera wiele nowych możliwości zatrudnienia, znacznie zwiększając atrakcyjność kandydata w oczach potencjalnego pracodawcy.

Czy opłaca się robić kurs na wózki jezdniowe w Opolu?

Nieprzypadkowo, kursy na wózek widłowy oraz pozostałe wózki jezdniowe należą do najbardziej obleganych i najchętniej wybieranych rodzajów szkoleń UDT. Uprawnienia operatora okazują się niezwykle przydatne zarówno w pracy magazynowej, jak i w wielu innych obszarach i gałęziach przemysłu, gdzie priorytetem jest szybkie rozładowywanie i załadowywanie ładunków. Operator wózka z odpowiednimi kwalifikacjami znajdzie zatrudnienie zarówno w centrum logistycznym, na hali produkcyjnej, w magazynie, jak i firmie budowlanej, a także w handlu.

Kurs na wózki jezdniowe w Opolu – rodzaje szkoleń

Osoby, które chcą zapisać się na kurs na UDT w Opolu, w zakresie obsługi wózków jezdniowych, powinny zastanowić się, jakie szkolenie interesuje je w szczególności. Poszczególne kursy pozwalają zdobyć rozmaite uprawnienia, dostosowane do konstrukcji i rodzajów wózków podnośnikowych. W naszej ofercie znajdują się kursy na wózki jezdniowe:

 • akumulatorowe,
 • spalinowe (benzynowe lub wysokoprężne),
 • gazowe.

Każde szkolenie składa się z części teoretycznej oraz zajęć praktycznych w odpowiednim wymiarze godzin. Zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym, zgodnie z harmonogramem indywidualnie ustalonym z grupą kursantów.

Szkolenia na operatora wózka widłowego pozwalają uzyskać uprawnienia niezbędne do bezpiecznej obsługi tego rodzaju maszyn. Manewrowanie wózkiem w ciasnych korytarzach magazynu, praca z delikatnymi ładunkami czy bezpieczne poruszanie się po hali, gdzie znajdują się osoby postronne, to tylko niektóre z wielu wyzwań, z jakimi codziennie mierzą się operatorzy tego typu pojazdów. Profesjonalny kurs na wózki jezdniowe w Opolu, prowadzony przez naszych pracowników znacznie ułatwi realizację obowiązków powierzonych operatorom popularnych widlaków.

Kurs na wózek Opole – do kogo kierowana jest oferta?

Nasze szkolenia z obsługi wózków adresowana jest zarówno do osób, które chcą zmienić branżę i rozpocząć pracę na stanowisku operatora, jak i do tych pracowników, którzy pomimo doświadczenia oraz stażu w zawodzie, chcą rozwijać się i zdobywać nowe kwalifikacje. Często szansę uzyskania dodatkowych uprawnień daje pracownikom sam pracodawca, chcący podnieść kwalifikacje swojej załogi. Warto skorzystać z oferowanych możliwości i już dziś zapisać się na kurs na wózki w Opolu, wybierając dogodny termin oraz rodzaj szkolenia.

 

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie poniższych danych osobowych przez TON „Inter-Wiedza” zgodnie z *regulaminem

 • Dodatkowe kryteria Obsługa
 • Forma szkolenia Stacjonarne
Zapisz się na to szkolenie

tel./fax. 77 456-65-68 wew. 22
606-354-047
668-809-237
e-mail: biuro@interwiedza.pl
NIP: 754-10-00-156, KRS: 0000182820

Informacje
 • Miasto Opole