Skontaktuj się z nami!
  • Pełen regulamin w zakładce "Pliki do pobrania".
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kursy na maszyny budowlane, drogowe i ziemne

Kurs na koparkę

Kurs dla operatorów koparek jednonaczyniowych

do wyboru:
kl 3 – o masie całkowitej do 25 ton.
kl 1 – o masie całkowitej powyżej 25 ton.
kl 3 + kl 1 – jednoetapowo.
na uprawnienia państwowe WIT w Warszawie.

maszyny

Kurs dla operatorów spycharek

do wyboru:
kl 3 – o mocy silnika do 110kW.
kl 1 – o mocy silnika powyżej 110kW.
kl 3 + kl 1 – jednoetapowo.
na uprawnienia państwowe WIT w Warszawie.

Kurs koparko ładowarki

Kurs dla operatorów koparkoładowarek

(wszystkich typów) na uprawnienia państwowe WIT w Warszawie.

kurs wielozadaniowe nośniki osprzętów

Kurs dla operatorów wielozadaniowych nośników osprzętów

(bez klasy) na uprawnienia państwowe WIT w Warszawie.


Kurs na agregat tynkarski zagęszczarki przecinarki

Kurs obsługi: Średni sprzęt budowlany

Kurs obsługi: agregatów tynkarskich, zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych, przecinarek (pił) do nawierzchni dróg (asfaltu, betonu), sprężarek przewoźnych, wiertnic dla technologii bezwykopowych, elektrowni polowych, narzędzi udarowych ręcznych (młotów udarowych).

kurs na ładowarkę

Kurs dla operatorów ładowarek jednonaczyniowych

do wyboru:
kl 3 – o masie całkowitej do 20 ton.
kl 1 – o masie całkowitej powyżej 20 ton.
kl 3 + kl 1 – jednoetapowo.
na uprawnienia państwowe WIT w Warszawie.

kurs na walec drogowy

Kurs dla operatorów walców drogowych

kl 2 – (wszystkich typów).
na uprawnienia państwowe WIT w Warszawie.

.

kursy na betoniarki pompy do betonu

Kursy kwalifikacyjne dla operatorów: 

węzłów betoniarskich, pomp do betonu, podajników do betonu, torkretnic, betoniarek.


kurs na rusztowania

Kurs dla montażystów rusztowań

rusztowania budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż na uprawnienia państwowe WIT w Warszawie.Kurs równiarki kruszarki kompaktory

Kurs na pozostałe maszyny

Kurs dla operatorów:
– maszyny do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych.
– równiarki (wszystkie).
– frezarki do nawierzchni dróg samojezdnych.
– kruszarki.
– kompaktory.

Poszerzanie swoich kompetencji jest wartością samą w sobie, na dodatek cenioną na rynku pracy. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń, które mogą przydać się w szeroko pojętej branży budowlanej i infrastrukturalnej. Kursy na maszyny budowlane z pewnością zainteresują każdego, kto chce podjąć zatrudnienie jako profesjonalny operator.

Dlaczego warto odbyć kursy operatorów maszyn budowlanych?

Polska od lat rozwija się infrastrukturalnie i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości tendencja ta miała ulec zmianie. Dlatego kursy na maszyny drogowe są pewnym sposobem na znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia. Operatorzy koparek czy ładowarek są poszukiwani przez każdą firmę budowlaną. Na zlecenia nie może narzekać żadne przedsiębiorstwo. Niemal każdego dnia podpisuje się umowy na wznoszenie nowych inwestycji w całym kraju. Kursy operatorów maszyn budowlanych pozwolą przygotować się do rozpoczęcia pracy jako ekspert w danej dziedzinie. Zadbaliśmy bowiem o to, aby uczestnicy byli gotowi na wszelkie wyzwania, z którymi mogą się spotkać na swojej ścieżce zawodowej.

Kursy maszyny budowlane – co oferujemy?

Towarzystwo Oświatowo-Naukowe „Inter-Wiedza” jest jedną z największych tego typu firm, które oferują kompleksowe szkolenia operatorów maszyn budowlanych. Zajmujemy się niemal wszystkimi pojazdami, które są niezbędne na placu powstawania nowych inwestycji. Kursy maszyny budowlane obejmują m.in.:

- koparki i ładowarki jednonaczyniowe, - spycharki, - wielozadaniowe nośniki osprzętu, - węzły betoniarskie i betoniarki, - średni sprzęt budowlany,

a także wiele innych, nie mniej istotnych pojazdów, jak równiarki, kruszarki czy kompaktory. Jak więc widać, można u nas odbyć kursy na maszyny drogowe o bardzo wąskiej specjalizacji. To z kolei daje nowe możliwości także tym, którzy opanowali już jazdę na częściej wykorzystywanym sprzęcie.

Kto prowadzi kursy na maszyny budowlane?

Kursy operatorów maszyn budowlanych dzielimy na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną. Pierwszy etap służy zaznajomieniu uczestników z zasadami bezpieczeństwa BHP, funkcjonowaniem pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z ich eksploatacją, a nawet naprawami. Druga część, praktyczna, jest znacznie dłuższa i ma na celu oswojenie kursantów z każdym aspektem prowadzenia urządzeń. Kursy na maszyny budowlane są kompleksowe, dzięki czemu realnie przygotowują do bezpiecznego i skutecznego wykonywania codziennych obowiązków, nie pomijając konserwacji urządzeń, co wydłuża ich żywotność.

Oba etapy prowadzą doświadczeni specjaliści, którzy przygotowali tysiące ludzi do egzaminów po szkoleniach operatorów maszyn budowlanych. Ich kompetencje potwierdzają nie tylko certyfikaty, ale przede wszystkim liczne grono pracowników, którzy zdobyli dobrą pracę w swoim zawodzie.

Kursy na maszyny budowlane – cennik i terminy

Dbamy o to, aby przynajmniej raz w miesiącu pojawiał się termin każdego z oferowanych kursów na maszyny drogowe. Taka częstotliwość dotyczy jednak wyłącznie cieszących się mniejszą popularnością kierunków. W przypadku pozostałych gwarantujemy nawet kilka grup rozpoczynających pracę tego samego dnia. Kursy na maszyny budowlane odpowiadają więc ściśle na zapotrzebowanie w Częstochowie, Nysie oraz Opolu. Aby zapisać się na najbliższe szkolenia dla operatorów maszyn budowlanych, wystarczy zajrzeć na naszą stronę. Pragniemy zaznaczyć, że w niektórych przypadkach można nawet znaleźć kursy odbywające się po pracy lub w weekendy, a nie tylko stacjonarnie.

W kwestii takiej, jak kursy na maszyny budowlane, cennik proponowany przez naszą firmę również powinien zwrócić uwagę. Dbamy o to, aby szkolenia były jak najbardziej dostępne. Dlatego cennik kursów na maszyny budowlane należy do bardzo konkurencyjnych.

Zainteresowanych odbyciem profesjonalnego szkolenia zachęcamy do zapisywania się poprzez umieszczony na stronie formularz. Odpowiadamy na każdą wysłaną wiadomość. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań na temat kursów maszyn budowlanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.