Skontaktuj się z nami!
  • Pełen regulamin w zakładce "Pliki do pobrania".
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ładowarki jednonaczyniowe – kurs jednoetapowy (kl. 3 + kl. 1)

Kursy dla operatorów ładowarek jednonaczyniowych Opole

Kurs dedykowany jest dla osób, które zamierzają odbyć jednoetapowo szkolenie w zakresie 3 i 1 klasy na uprawnienia państwowe wydawane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny z siedzibą w Warszawie. Uzyskane uprawnienia upoważniają do obsługi wszystkich ładowarek jednonaczyniowych bez względu na ich wielkość, parametry techniczne oraz producenta.

Zajęcia rozpoczynają się 18.05.2024 r. o godz 8:00 w Opolu, ul. Reymonta 16, II piętro (siedziba TON „Inter-Wiedza”)

Wykłady oraz zajęcia praktyczne będą realizowane systemem weekendowym oraz według harmonogramu uzgodnionego z grupą kursantów.

Informacje organizacyjne:

Prosimy, aby kursanci zgłaszający się w dniu rozpoczęcia zajęć posiadali:
– dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z nr PESEL.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość rezerwacji zakwaterowania

Cele szkolenia

Celem kursu jest pozyskanie przez uczestników szkolenia wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w zakresie bezpiecznej i efektywnej obsługi ładowarek wszystkich typów o masie całkowitej powyżej 20 ton.
Celem szkolenia jest również odpowiednie przygotowanie kursantów do końcowego egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, umożliwiającego uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu. --> rozwiń

 

Rodzaj wydawanych uprawnień – zaświadczeń kwalifikacyjnych: Absolwenci kursu otrzymują:

a) świadectwo wystawione przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny,
b) książeczkę operatora z odpowiednim wpisem.

Kurs jednoetapowy – 175 godz. – kurs dedykowany jest dla osób, które zamierzają odbyć jednoetapowo szkolenie w zakresie 1 klasy uprawnień (moduły M.BHP, M.U-O, M.SI-9/3 i M.SI-9/1).

Program kursu:

Zajęcia teoretyczne:  – 68 godz.
Zajęcia praktyczne: – 107 godz.

Program kursu obejmuje moduły:

  • M.BHP – Bezpieczeństwo i higiena pracy.
  • M.U-O – Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych.
  • M.SI-9/3 – Ładowarki jednonaczyniowe – budowa, obsługa, technologia, zajęcia praktyczne (moduł specjalistyczny).
  • M.SI-9/1 – Ładowarki jednonaczyniowe – budowa, obsługa, technologia, zajęcia praktyczne (moduł specjalistyczny).

Organizacja egzaminów końcowych – kwalifikacyjnych:

Kurs kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny z siedzibą w Warszawie.
Przygotowujemy wnioski egzaminacyjne (wzór czytaj) oraz zajmujemy się kompleksową obsługą egzaminów.

Koszty szkolenia – egzaminów – wydania uprawnień – zaświadczeń:

Aktualny koszt kursu wynosi. (po uzgodnieniu telefonicznym) Każdy absolwent organizowanych przez nas kursów otrzymuje rabat. Cena kursu obejmuje m. in. koszty zajęć teoretycznych oraz praktycznych, obsługi organizacji technicznej oraz autorskich materiałów dydaktycznych które kursanci otrzymują na własność.

Kierunki dalszego kształcenia ustawicznego:

Uzyskanie przez operatora 1 klasy uprawnień w zakresie obsługi ładowarek jednonaczyniowych – przyznaje kursantowi najwyższe kwalifikacje zawodowe w tej specjalności.
Niezależnie jednak od tego absolwenci kursu mogą w ramach kształcenia ustawicznego – ubiegać się o uprawnienia operatora innych rodzajów maszyn takich jak:
a) koparki,
b) spycharki,
c)  walców,
d) węzły betoniarskie,
e) innych maszyn do robót budowlanych, drogowych i ziemnych

ładowarki

Ładowarka jednonaczyniowa

Uprawnienia do prowadzenia ciężkich maszyn są bardzo cenione na rynku pracy. Dlatego wiele osób stara się poszerzyć swoje kompetencje w tym kierunku. Jeśli chodzi o kurs na ładowarki Opole ma dostęp do fachowej oferty. Realizujemy autorski program, który każdego roku kończy z powodzeniem ok. 600 osób. Są one doskonale przygotowane do egzaminu końcowego oraz podjęcia pracy w charakterze operatora.

czytaj więcej

Z jakich części składa się kurs na ładowarki Opole?

Jednoetapowy kurs składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich ma za zadanie zaznajomić uczestników z podstawowymi informacjami na temat maszyn, w tym ich budowy, obsługi oraz technologii. Bez tej wiedzy operowanie jednonaczyniową ładowarką jest po prostu niemożliwe. Dlatego przykładamy dużą uwagę do realizacji tego programu. Oprócz tego uczestnicy dowiadują się o zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zajęcia teoretyczne trwają w sumie 68 godzin.

Znacznie więcej, bo aż 107 godzin, zajmuje przygotowanie praktyczne. To właśnie na tym etapie kursanci mogą sprawdzić nabytą wiedzę oraz nauczyć się reagowania na typowe sytuacje. Kurs na ładowarki w Opolu jest też doskonałą okazją do zaznajomienia się z ciężkim sprzętem. Maszyny w naszym wyposażeniu spełniają wszystkie aktualne standardy, więc nauka z ich wykorzystaniem daje faktyczną umiejętność w posługiwaniu się ładowarkami.

Czy warto ukończyć kurs ładowarek jednonaczyniowych Opole?

Ładowarki są potrzebne wszędzie tam, gdzie odbywają się jakiekolwiek prace budowlane czy remontowe. Oprócz tego operatorzy znajdą zlecenia podczas wznoszenia nowych dróg lub wykopalisk. Nie można więc narzekać na brak pracy. A atrakcyjne stawki sprawiają, że obsługa ładowarki staje się bardzo przydatną kompetencją zwłaszcza dla tych, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. Na dodatek daje solidną podstawę do dalszego rozwijania kształcenia ustawicznego.

Kurs na ładowarki w Opolu organizowany przez Inter-Wiedzę

Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie jest najlepszym gwarantem tego, że uczestnicy zostaną odpowiednio przygotowani do końcowego egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, który umożliwia uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu. Nasi wykładowcy pomagają na każdym etapie przyswajania sobie wiedzy na temat ładowarek jednonaczyniowych, a także dbają o bezpieczeństwo podczas części praktycznej.

Dodatkową zaletą naszej oferty jest atrakcyjna cena szkolenia. Dzięki temu zwrot zainwestowanych w naukę środków jest niemal natychmiastowy. A to kolejny powód do tego, aby ukończyć szybki kurs ładowarek jednonaczyniowych, Opole jest miastem, w którym docenia się tak profesjonalne, odpowiadające na zapotrzebowanie rynkowe podejście.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Podczas rozmowy odpowiemy na każde pytanie związane z kursem na ładowarki w Opolu. Zdecydowani mogą za to od razu zapisać się na najbliższe szkolenie poprzez zamieszczony na stronie formularz. Przyjmiemy każde zgłoszenie spełniające podstawowe wymagania.

 

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie poniższych danych osobowych przez TON „Inter-Wiedza” zgodnie z *regulaminem

  • Forma szkolenia Weekendowe
Zapisz się na to szkolenie

tel./fax. 77 456-65-68 wew. 22
606-666-832
e-mail: biuro@interwiedza.pl
NIP: 754-10-00-156, KRS: 0000182820

Informacje
  • Miasto Opole