Skontaktuj się z nami!
  • Pełen regulamin w zakładce "Pliki do pobrania".
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Koparkoładowarki kl. 3

Kursy dla operatorów koparkoładowarek kl. 3 wszystkie typy Opole

na uprawnienia państwowe wydawane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny z siedzibą w Warszawie.

Zajęcia rozpoczynają się 18.05.2024 r. o godz 8:00 w Opolu, ul. Reymonta 16, II piętro (siedziba TON „Inter-Wiedza”)

Wykłady oraz zajęcia praktyczne będą realizowane systemem weekendowym oraz według harmonogramu uzgodnionego z grupą kursantów.

Informacje organizacyjne:

Prosimy, aby kursanci zgłaszający się w dniu rozpoczęcia zajęć posiadali:
– dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z nr PESEL.
– książeczkę operatora (o ile taką posiadają) 

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość rezerwacji zakwaterowania 

 

Cele szkolenia

Celem kursu jest pozyskanie przez uczestników szkolenia wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w zakresie bezpiecznej i efektywnej obsługi koparkoładowarek wszystkich typów.
Celem szkolenia jest również odpowiednie przygotowanie kursantów do końcowego egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, umożliwiającego uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu. --> rozwiń

 

Rodzaj wydawanych uprawnień – zaświadczeń kwalifikacyjnych: Absolwenci kursu otrzymują:

a) świadectwo wystawione przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny,
b) książeczkę operatora z odpowiednim wpisem.

Kurs podstawowy – 134 godz.

Program kursu:

Zajęcia teoretyczne:  – 52 godz.
Zajęcia praktyczne: – 82 godz.

Program kursu obejmuje moduły:

  • M.BHP – Bezpieczeństwo i higiena pracy.
  • M.U-O – Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych.
  • M.SI-2/3 – Koparkoładowarki – budowa, obsługa, technologia, zajęcia praktyczne (moduł specjalistyczny).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami uprawnienia operatora koparkoładowarki kl. 3 obejmują wszystkie typy i rodzaje tych maszyn, oraz prawo do obsługi koparek do 4 ton i ładowarek do 8 ton masy całkowitej tych maszyn (bez załadunku).

Organizacja egzaminów końcowych – kwalifikacyjnych:

Kurs kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny z siedzibą w Warszawie.
Przygotowujemy wnioski egzaminacyjne (wzór czytaj) oraz zajmujemy się kompleksową obsługą egzaminów.

Koszty szkolenia – egzaminów – wydania uprawnień – zaświadczeń:

Aktualny koszt kursu wynosi. (po uzgodnieniu telefonicznym) Każdy absolwent organizowanych przez nas kursów otrzymuje rabat. Cena kursu obejmuje m. in. koszty zajęć teoretycznych oraz praktycznych, obsługi organizacji technicznej oraz autorskich materiałów dydaktycznych które kursanci otrzymują na własność.

Kierunki dalszego kształcenia ustawicznego:

Uzyskanie przez operatora 3 klasy uprawnień w zakresie obsługi koparkoładowarek – przyznaje kursantowi kwalifikacje zawodowe w tej specjalności.
Niezależnie jednak od tego absolwenci kursu mogą w ramach kształcenia ustawicznego – ubiegać się o uprawnienia operatora innych rodzajów maszyn takich jak:
a) koparki,
b) spycharki,
c) ładowarki,
d)  walców,
e) węzły betoniarskie,
f) innych maszyn do robót budowlanych, drogowych i ziemnych

koparkoładowarki

Koparkoadowarka

Kurs koparkoładowarka Opole – czy warto?

Praca na budowie, choć wymagająca pod względem technicznym i kondycyjnym, stanowi jedną z lepiej płatnych profesji. Na szczególnie atrakcyjne zarobki mogą liczyć operatorzy maszyn, oczywiście pod warunkiem posiadania stosowanych kwalifikacji. Organizowany przez nas kurs na koparkoładowarki w Opolu pozwoli zdobyć umiejętności niezbędne do obsługi tego rodzaju sprzętu, bez którego trudno dziś wyobrazić sobie prowadzenie najrozmaitszych prac konstrukcyjnych czy rozbiórkowych.

czytaj więcej

Kurs na koparkoładowarkę Opole – na czym polega praca operatora?

Do zadań operatora koparkoładowarki należą obsługa maszyny, dbałość o jej odpowiedni stan techniczny, a także przestrzeganie zasad i przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkich tych umiejętności można nauczyć się, zaliczając nasz kurs na koparkoładowarki w Opolu. Ze względu na możliwość współpracy tego rodzaju sprzętu z licznymi łyżkami oraz innymi akcesoriami, jest on uniwersalnym narzędziem, które przyda się nie tylko na placu budowy, ale również przy realizacji różnego rodzaju prac ziemnych, porządkowych czy transportowych.

Przy użyciu koparko-ładowarki można m.in.: załadować przyczepę, uporządkować materiały budowlane, usunąć z działki nadmiar ziemi, gruzu czy wielu innych odpadów.

Kurs na koparkoładowarkę Opole – jak wygląda szkolenie?

Aby móc pracować jako operator tego rodzaju maszyny, niezbędne jest ukończenie specjalistycznego szkolenia, zakończonego egzaminem. Organizowany przez nas kurs spełnia wszystkie niezbędne wymogi prawne i formalne, dzięki czemu świadectwo jego ukończenia uprawnia do wykonywania samodzielnej pracy na stanowisku operatora. Samo szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, dzięki czemu pozwoli zarówno nabyć niezbędną wiedzę w kwestii przepisów, jak i zdobyć umiejętności praktyczne, związane z prowadzeniem i właściwą obsługą maszyny.

Organizowany przez nas kurs koparkoładowarka w Opolu, prowadzony jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, których wiedza oraz wsparcie z pewnością ułatwią zdobycie niezbędnych umiejętności.

Ile zarabia operator koparkoładowarki?

Wiele osób, przed zapisaniem się na kurs na koparkoładowarkę w Opolu, zastawia się, czy kwalifikacje do obsługi takiej maszyny wiążą się z godziwymi zarobkami. Praca na stanowisku operatora koparko-ładowarki z odpowiednimi uprawnieniami pozwala osiągać dochody w granicach 4000-6000 zł netto, w zależności od regionu kraju, doświadczenia czy rodzaju posiadanych certyfikatów. Warto więc z pewnością rozwijać swoje kompetencje oraz umiejętności, a kurs na operatora koparko-ładowarki może okazać się przepustką do naprawdę atrakcyjnych zarobków.

O czym warto pamiętać, rozpoczynając kurs na koparkoładowarkę w Opolu?

Chcąc pracować jako osoba obsługująca koparko-ładowarkę, należy mieć świadomość, że obsługuje się ciężki sprzęt. Tego rodzaju maszyny nie tylko potrafią wykonać najbardziej wymagające zadania, ale również wymagają zwiększonej uwagi oraz doskonałej znajomości przepisów bezpieczeństwa. Osoba, która ukończy nasz kurs na koparkoładowarki w Opolu, zdobędzie wiedzę nie tylko z zakresu obsługi maszyny, ale także bezpiecznego posługiwania się nią na placu budowy oraz w ruchu drogowym, dzięki czemu wykonywanie powierzonych jej prac będzie mogło przebiegać w pełni bezpiecznie i profesjonalnie.

Czy opłaca się ukończyć kurs na koparko-ładowarkę?

Warto wziąć pod uwagę atrakcyjne zarobki operatorów koparko-ładowarek, możliwość wykonywania atrakcyjnej pracy na budowie oraz rosnące zapotrzebowanie na pracowników ze stosownymi uprawnieniami. Wszystko to sprawia, że kurs na koparkoładowarkę z pewnością będzie wartościowym elementem CV każdej osoby ubiegającej się o zatrudnienie w firmie budowlanej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu – z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji dotyczących aktualnych terminów, wysokości opłat oraz szerokiej gamy szkoleń i kursów dla pracowników budowlanych.

 

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie poniższych danych osobowych przez TON „Inter-Wiedza” zgodnie z *regulaminem

  • Forma szkolenia Weekendowe
Zapisz się na to szkolenie

tel./fax. 77 456-65-68 wew. 22
606-666-832
e-mail: biuro@interwiedza.pl
NIP: 754-10-00-156, KRS: 0000182820

Informacje
  • Miasto Opole