Skontaktuj się z nami!
  • Pełen regulamin w zakładce "Pliki do pobrania".
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Koparki jednonaczyniowe – kurs jednoetapowy (kl. 3 + kl. 1)

Kursy dla operatorów koparek jednonaczyniowych

Kurs dedykowany jest dla osób, które zamierzają odbyć jednoetapowo szkolenie w zakresie 3 i 1 klasy na uprawnienia państwowe wydawane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny z siedzibą w Warszawie. Uzyskane uprawnienia upoważniają do obsługi wszystkich koparek jednonaczyniowych bez względu na ich wielkość, parametry techniczne oraz producenta.

Zajęcia rozpoczynają się 18.05.2024 r. o godz 8:00 w Opolu, ul. Reymonta 16, II piętro (siedziba TON „Inter-Wiedza”)

Wykłady oraz zajęcia praktyczne będą realizowane systemem weekendowym oraz według harmonogramu uzgodnionego z grupą kursantów.

Informacje organizacyjne:

Prosimy, aby kursanci zgłaszający się w dniu rozpoczęcia zajęć posiadali:
– dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z nr PESEL.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość rezerwacji zakwaterowania

Cele szkolenia

Celem kursu jest pozyskanie przez uczestników szkolenia wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w zakresie bezpiecznej i efektywnej obsługi koparek wszystkich typów o masie całkowitej powyżej 25 ton.
Celem szkolenia jest również odpowiednie przygotowanie kursantów do końcowego egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, umożliwiającego uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu. --> rozwiń

 

Rodzaj wydawanych uprawnień – zaświadczeń kwalifikacyjnych:Absolwenci kursu otrzymują:

a) świadectwo wystawione przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny,
b) książeczkę operatora z odpowiednim wpisem.

Kurs jednoetapowy – 175 godz. – kurs dedykowany jest dla osób, które zamierzają odbyć jednoetapowo szkolenie w zakresie 1 klasy uprawnień (moduły M.BHP, M.U-O, M.SI-1/3 i M.SI-1/1).

Program kursu:

Zajęcia teoretyczne:  – 68 godz.
Zajęcia praktyczne: – 107 godz.

Program kursu obejmuje moduły:

  • M.BHP – Bezpieczeństwo i higiena pracy.
  • M.U-O – Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych.
  • M.SI-1/3 – Koparki jednonaczyniowe – budowa, obsługa, technologia, zajęcia praktyczne (moduł specjalistyczny).
  • M.SI-1/1 – Koparki jednonaczyniowe – budowa, obsługa, technologia, zajęcia praktyczne (moduł specjalistyczny).

Organizacja egzaminów końcowych – kwalifikacyjnych:

Kurs kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny z siedzibą w Warszawie.
Przygotowujemy wnioski egzaminacyjne (wzór czytaj) oraz zajmujemy się kompleksową obsługą egzaminów.

Koszty szkolenia – egzaminów – wydania uprawnień – zaświadczeń:

Aktualny koszt kursu wynosi. (po uzgodnieniu telefonicznym) Każdy absolwent organizowanych przez nas kursów otrzymuje rabat. Cena kursu obejmuje m. in. koszty zajęć teoretycznych oraz praktycznych, obsługi organizacji technicznej oraz autorskich materiałów dydaktycznych które kursanci otrzymują na własność.

Kierunki dalszego kształcenia ustawicznego:

Uzyskanie przez operatora 1 klasy uprawnień w zakresie obsługi koparek jednonaczyniowych – przyznaje kursantowi najwyższe kwalifikacje zawodowe w tej specjalności.
Niezależnie jednak od tego absolwenci kursu mogą w ramach kształcenia ustawicznego – ubiegać się o uprawnienia operatora innych rodzajów maszyn takich jak:
a) ładowarki,
b) spycharki,
c)  walców,
d) węzły betoniarskie,
e) innych maszyn do robót budowlanych, drogowych i ziemnych

jednoetapowy

Koparka jednonaczyniowa

Kursy zawodowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzięki nim można poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności, co znacznie zwiększa szansę na zatrudnienie w ciągle zmieniającym się rynku pracy. Równie chętnie korzystają z nich osoby, które dopiero rozpoczynają swoją zawodową karierę i chcą mieć stabilny, dobrze płatny zawód. Jeśli chodzi o kurs na koparki, Opole należy do miast, w których można skorzystać z naszych usług w tym zakresie. Zapewniamy dostęp do świetnie wykwalifikowanej kadry nauczycieli oraz profesjonalnego sprzętu dydaktycznego, co stanowi doskonałe wejście w zawód.

czytaj więcej

Jak wygląda kurs na operatora koparki Opole?

Do kursu może przystąpić każda pełnoletnia osoba z wykształceniem co najmniej podstawowym. Niezbędne jest jedynie zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w charakterze operatora koparki.

Szkolenie dzieli się na dwie części. Pierwszą z nich jest teoretyczna. Podczas spotkań z wykładowcami uczestnicy poznają wszystkie tajniki działania koparki jednonaczyniowej, włącznie z jej budową oraz pozostałymi technikaliami. Nabyta w ten sposób wiedza pozwala nie tylko lepiej zrozumieć funkcjonowanie ciężkiego sprzętu, ale też przygotować się do jego poprawnej eksploatacji oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Oprócz tego uczestnicy przyswajają sobie wiedzę z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP).

Druga część to zajęcia praktyczne. Kursanci mają okazję wykorzystać swoją wiedzę, aby poprowadzić maszynę i oswoić się z nią. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, którzy dbają, aby był to bezpieczny kurs na operatora koparki. Opole jest miastem, w którym można bardzo szybko opanować podstawy dzięki naszej pomocy.

Czy warto przejść szybki kurs na koparkę Opole?

Operatorzy koparek nie mogą narzekać na brak pracy. W Polsce każdego dnia powstaje wiele nowych inwestycji, które potrzebują przeprowadzenia podstawowych robót budowlanych. Oprócz tego koparki są niezbędne w wodociągach, a nawet podczas wykopalisk archeologicznych. Jeśli chodzi o szybki kurs na koparkę, Opole wykazuje duże zapotrzebowanie na tego typu usługę właśnie ze względu na prężny rozwój miasta. Działa tu wiele firm, które nieustannie poszukują fachowców. Na dodatek zawsze można liczyć na dobre zarobki i to niezależnie od przedsiębiorstwa.

Jedną z zalet naszego kursu jest szybkość otrzymania wiedzy niezbędnej do końcowego egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, który umożliwia uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu. Dzięki temu można łatwiej odpowiedzieć na rynkowe zapotrzebowanie.

Kurs na koparkę Opole Cena szkolenia w naszym ośrodku

Prowadzimy działalność edukacyjną już od ponad 30 lat. Posiadamy nowoczesną bazę szkoleniową oraz sprzęt dydaktyczny, które wykorzystujemy do autorskiego banku programów i indywidualnych ścieżek kształcenia. To gwarantuje naszym absolwentom zdobycie praktycznej wiedzy w najlepszy możliwy sposób. Jeśli chodzi o kurs na koparkę Opole cena nie jest przy tym wygórowana. Dokładamy wszelkich starań, aby inwestycja w naukę szybko się zwróciła. Dlatego nie wymagamy wysokich wpłat. W cenę szkolenia wliczona jest m.in. praca wykładowców oraz materiały edukacyjne, do których można wrócić w dowolnym momencie po ukończeniu nauki.

W kwestii takiej, jak kurs na koparki, Opole ma dostęp do profesjonalnej usługi świadczonej przez Inter-Wiedzę. Zapraszamy do zapisywania się na szkolenia poprzez zamieszczony na stronie formularz. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań na temat terminów, ceny czy szczegółów współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z szybkim kursem na koparkę w Opolu.

 

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie poniższych danych osobowych przez TON „Inter-Wiedza” zgodnie z *regulaminem

  • Forma szkolenia Weekendowe
Zapisz się na to szkolenie

tel./fax. 77 456-65-68 wew. 22
606-666-832
e-mail: biuro@interwiedza.pl
NIP: 754-10-00-156, KRS: 0000182820

Informacje
  • Miasto Opole